Народжені через 20 років люди житимуть вічно Автор: lesya · Опубліковано: 11.07.2011 17:40 · Розділ: Наука

Відомий на увесь світ геронтолог і науковий керівник фонду СЕНС (SENS), розташованого у США (цей фонд займається проблемами тривалості життя), Аубрей де Грей впевнений, що перша людина, яка проживе до 150 років, вже народилася, а люди, які зможуть жити до 1000 років, з'являться на світ двадцятьма роками пізніше.

За словами спеціаліста, вже найближчим часом медики зможуть лікувати старість, а люди з легкістю уникатимуть захворювань, пов'язаних із процесом старіння, та житимуть вічно. Вічне життя стане можливим завдяки своєчасному «техогляду» кожної людини, який передбачає взаємодію трьох основних факторів – генної терапії, терапії стовбуровими клітинами та стимуляції імунітету.

Вчений вважає, що вже найближчим часом медики зможуть лікувати всі без винятку захворювання (фото взято з сайту medscope.blogspot.com)
Вчений вважає, що вже найближчим часом медики зможуть лікувати всі без винятку захворювання (фото взято з сайту medscope.blogspot.com)

Загалом старість характеризується пошкодженням молекул та клітин тіла людини. Ідея американського науковця полягає в тому, що геріатрія повинна бути профілактичною. А основне завдання геріатрії, на думку фахівця, - забезпечення ефективного контролю смертельних захворювань у старості.

За статистикою, середня тривалість життя збільшується щороку на три місяці, отож до 2030 року на планеті, цілком ймовірно, проживатиме близько мільйона людей у віці понад 100 років. А в Японії уже зараз таких осіб налічується близько 44 000.

Погодьтеся, ідея американського вченого виглядає фантастичною. Та чомусь нікому не вдається її спростувати. У даному контексті видання «Technology Review» навіть запропонувало премію розміром 20 000 доларів тому, хто спростує ідеї Аубрея де Грея. Однак поки що премія залишається не виплаченою.

Джерело: http://sbio.info


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.