Найтиражніший таблоїд News of the World закриють через незаконне прослуховування Автор: lesya · Опубліковано: 11.07.2011 17:32 · Розділ: Події у світі

Цими днями вийшов останній номер найтиражнішої газети світу News of the World. Кошти, виручені за продає цього випуску газети підуть на благодійність. Повідомляється, що причина закриття одного з найстаріших видань пов’язана із скандалом навколо незаконного прослуховування телефонних розмов знаменитостей. «Все позитивне, що робила News of the World, перекреслилося вмить одним лише неправильним вчинком, і якщо підозри підтвердяться, то така поведінка нелюдяна й виданню не місце в нашій компанії. Газета News of the World повинна була закликати до відповіді інших, та не змогла цього зробити навіть відносно себе», - говорить син медіамагната і власника видання Руперта Мердока виконавчий керівник медіакорпорації News Corp. та британського газетного підрозділу News International Джеймс Мердок.

Напередодні популярний британський актор Хью Грант став однією із жертв незаконного прослуховування телефону. Обурившись, він закликав рекламодавців бойкотувати видання Мердока, а особливо News Of The World. Стало відомо, що від співпраці з компанією Мердока вже відмовилися компанії Ford, Mitsubishi, Lloyds Banking Group і Virgin Holidays.

У відповідь на звинувачення редакція видання зізналася у незаконному прослуховуванні телефонів знаменитостей навесні 2011 року. Позови до суду на News of the World подали британський прем'єр Девід Кемерон, актор Джуд Лоу та актриса Сієнна Міллер.

Вчинок співробітників News of the World назвали нелюдяним та ганебним
Вчинок співробітників News of the World назвали нелюдяним та ганебним

Також стало відомо, що журналісти прослуховували голосову пошту дівчинки на ім’я Міллі Доулер після її зникнення у 2002 році. Паралельно зі слідством, репортери регулярно отримували доступ до повідомлень, нібито видаляючи вже прослухані з метою звільнення місця для нових викликів.

Припускають, що співробітники газети прослуховували телефони родичів жертв лондонських терактів 2005 року, сімей загиблих в Афганістані військовослужбовців. Загальна кількість людей, чиї телефони могли прослуховуватися в пошуках сенсацій, становить до 40 тис. осіб.

Нагадаємо, що таблоїд News Of The World випускається з 1843 року. У 2011 році інтернет-сервіс Mondo Times визнав видання англомовною газетою з найбільшим у світі тиражем.

Джерело: top.news.ru


Інші новини розділу