Жінки ненавидять шопінг Автор: lesya · Опубліковано: 08.07.2011 11:42 · Розділ: Суспільство

Чомусь переважна більшість чоловіків впевнена, що жінки обожнюють купувати одяг. А дарма: нещодавно виявилося, що "жінки ненавидять шопінг". Дослідження проводилося групою експертів британської компанії Mintel.

В результаті з'ясувалося, що 44% мешканок Британії лякає одна лише думка про необхідність купівлі одягу. А в новоспечених матусь з дітьми віком до 5 років шопінг взагалі викликає відразу (так твердить 47% опитаних). А вся справа в тому, що жінкам важко вибрати модний одяг, який би одночасно підкреслював достоїнства фігури. А після пологів, як відомо, у жінок часто спостерігаються проблеми із зайвою вагою. Саме тому вибір одягу та примірка навіюють жах та стають причиною роздратування майже половини опитаних британок. Жінки також впевнені, що магазини одягу та супермаркети націлені, головним чином, на задоволення потреб та інтересів юних покупців і клієнток.

41% респонденток заявляють, що пошук модного одягу, який би підкреслював достоїнства фігури, насправді є досить відчутною проблемою.

Жінкам важко обрати модний та гарний одяг
Жінкам важко обрати модний та гарний одяг

А для 27% представниць прекрасної статі найпроблемнішим є пошук магазинів, які б продавали модний одяг, що підходить їм за віком.

Отож у даному економічному контексті експерти радять торгівельним мережам та власникам магазинів одягу звернути особливу увагу на асортимент розмірів своїх товарів.

Джерело: http://www.point.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.