Коштовності Елізабет Тейлор продадуть з молотка Автор: lesya · Опубліковано: 07.07.2011 15:26 · Розділ: Події у світі

Починаючи з вересня цього року на аукціоні Christie`s розпочнеться продаж суконь, прикрас, картин та багатьох інших особистих речей легендарної актриси Елізабет Тейлор. Стало відомо, що угоду на поведення торгів уже підписали родичі покійної актриси. Хоча ще п’ять років тому, у 2006, Тейлор доручила аукціонному будинку розпоряджатися її власними речами після смерті.

До речі, Christie`s виставить речі знаменитості уже не вперше: сукні актриси неодноразово продавалися з молотка. Виручені кошти надходили до фонду боротьби зі СНІДом, заснований Тейлор у 1991 році. А в 1999 році з молотка було продано сукню, яку кінозірка одягала на церемонію вручення «Оскара» у 1969 році.

Передбачається, що цьогорічний аукціон відбудеться у кількох містах світу – в Москві, Лондоні, Гонконзі, Лос-Анджелесі, Дубаї, Женеві та Парижі. Серед лотів будуть представлені намисто Cartier, оздоблене рубінами та діамантами, перлина La Peregrina, оброблена Cartier, діамант у формі серця Taj Mahal та низка інших коштовностей.

Виручені від продажу дорогоцінностей кошти допоможуть хворим СНІДом
Виручені від продажу дорогоцінностей кошти допоможуть хворим СНІДом

Загальна вартість коштовностей складає 145 мільйонів доларів.

Виручені кошти передадуть до фонду боротьби зі СНІДом.

Нагадаємо, що знаменита Елізабет Тейлор померла 23 березня 2011 року. Смерть актриси прикро вразила шанувальників зірки та всіх, хто був із нею близько знайомий.

Джерела: http://www.vokrug.tv

http://www.vmdaily.ru


Інші новини розділу