Стінг відмовив українським олігархам Автор: lesya · Опубліковано: 07.07.2011 15:19 · Розділ: Музика

Знаменитий британський рок-виконавець Стінг сьогодні виступає з концертом у Києві. Концерт відбудеться в рамках спецпроекту "Symphonicity" - музикант гастролює різними країнами світу, виконуючи власні хіти у супроводі симфонічних оркестрів тих міст, де виступає. Відомо, що рок-виконавець особисто відібрав 46 зі 100 музикантів Національного симфонічного оркестру України для акомпанементу. Однак диригуватиме оркестром спеціально запрошена Сара Хікс.

Стінг особисто протягом кількох годин переглядав відео з виступами найталановитіших українських музикантів, та, порадившись із Сарою Хікс, врешті-решт зробив свій вибір. Зацікавлює, тим не менше, той факт, що аж до концерту, який відбуватиметься 7 липня, з музикантами займатиметься не Хікс, а диригент-тренер.

Стінг також відмовився від персональних зустрічей по завершенню концерту в столиці. Так, подейкують, ніби у Києві утворилася ціла черга віп-персон, які після концерту захотіли повечеряти зі Стінгом. Чого тільки співакові не пропонували: і гроші, і найрізноманітніші привабливі пропозиції. Та рок-музикант виявився непохитиним, і не маю ніякого наміру розважатися після концерту.

Стінг особисто відібрав музикантів для оркестру
Стінг особисто відібрав музикантів для оркестру

За словами організаторів концерту, Стінг, як не дивно, спокійний, домашній, любить читати книги (погодьтеся, таке амплуа не зовсім личить рок-виконавцю). Скоріше за все, вечерятиме він після концерту прямо на майданчику, адже зірка везе з собою особистого кухаря та кухню з усім необхідним інвентарем – грубкою та блендером.

Нагадаємо, що десять років тому Стінг уже відвідував Київ з концертом. Однак тоді столичні пробки ледь не стали причиною запізнення рок-зірки на власне шоу. Можливо, ці відвідини сприяли появі ще одного пункту в райдері виконавця: - Для пересування по місту Стінгу необхідний супровід міліції. Виконавця не повинні затримувати пробки та світлофори.

Джерела: http://ivona.bigmir.net

http://adelanta.info


Інші новини розділу