У Нью-Йорку відбувся чемпіонат з поїдання хот-догів Автор: lesya · Опубліковано: 07.07.2011 15:13 · Розділ: Цікаві факти

На щорічному чемпіонаті з поїдання хот-догів, який традиційно проходить у Нью-Йорку, перемогу здобув Джої Чеснат (Joey Chestnut) на прізвисько Щелепи ("Jaws"). Про це повідомляє Agence France-Presse. Цей незвичайний чемпіонат приурочено до святкування Дня незалежності США. Джої Чеснат завойовує перемогу вже не вперше – цього року йому вдалося відстояти титул чемпіона вп’яте.

На цьогорічному турнірі Чеснату вдалося за відведені 10 хвилин з'їсти 62 хот-дога. Переможець отримав грошову винагороду в розмірі 10 тисяч доларів. Та все ж таки повторити свій власний рекорд чемпіону з поїдання хот-догів не вдалося: у 2009 році йому вдалося за 10 хвилин з'їсти 68 хот-догів.

Швидкість, з якою Джої поглинає хот-доги, вражає (фото взято з сайту news.4m.net.ua)
Швидкість, з якою Джої поглинає хот-доги, вражає (фото взято з сайту news.4m.net.ua)

Серед жінок-учасниць перемогу на турнірі здобула Соня "Чорна вдова" Томас, з'ївши 40 хот-догів за 10 хвилин.

Однак найтитулованішим «поїдателем хот-догів» вважається японець Такеру Кобаясі на прізвисько Цунамі, який вигравав чемпіонат у Нью-Йорку шість разів поспіль (з 2001-2006 роках). Та починаючи з 2010 року японець відмовмвся брати участь у змаганнях.

Джерело: http://renewser.ru


Інші новини розділу