Папу Бенедикта XVI звинуватили у гомофобії Автор: kseniya_www · Опубліковано: 28.12.2008 18:15 · Розділ: Релігія

Папу Бенедикта XVI сьогодні звинуватили у гомофобії через його висловлювання, що спасіння людства від гомосексуалізму є не менш важливим, ніж спасіння тропічних лісів від знищення.

Понтифік наголосив вчора, що людству необхідно прислухатися до "слів Творця", щоб зрозуміти роль чоловіка та жінки в світі, а гомосексуальні стосунки є знищенням Божої роботи.

Головна представниця християнських гомосексуалістів та лесбіянок Англії Шарон Фергюсон прокоментувала слова Папи як "абсолютно безвідповідальні і не припустимі у будь-якому вигляді". Вона наголосила, що чекала від Папи слів про гомофобні знущання, які відбуваються у школах. Шарон заявила, що якщо релігійні лідери роблять такого роду заяви, то послідовники будуть себе вести агресивно до гомосексуальних людей, оскільки вважатимуть що роблять Божу роботу по спасінню світу від цих людей. ЇЇ думку також підтримав преподобний Фрейзер Гілес та президент інклюзивної церкви.

Вони очікували від Папи слів "не бійтеся цих людей", проте отримали "Геї загрожують нашій планеті".


Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.