Папа Римський став користувачем Twitter'а Автор: lesya · Опубліковано: 07.07.2011 14:40 · Розділ: Суспільство

Незважаючи на те, що папа Римський Бенедикт XVI вирішує переважно справи духовні, він не цурається матеріального світу. Ось, приміром, декілька днів тому понтифік освоїв iPad, написавши перше повідомлення в Twitter'і.

У повідомленні йдеться про відкриття нового інформаційного порталу Ватикану, названого News.va: «Дорогі друзі, я щойно запустив News.va. Хвала Господу нашому Ісусу Христу!З молитвами та благословенням, Бенедикт XVI».

На сайті можна буде ознайомитися з матеріалами, які висвітлюють діяльність Папи. Тут також трактуватимуться міжнародні події з точки зору Святого Престолу. Матеріали публікуватимуться англійською та італійською мовами.

Вийшло так, що перший крок на шляху до освоєння сучасних цифрових технологій понтифіка, якому виповнилося 84 роки, збігся з ювілейною датою - 60-річчям його висвячення.

Папа Римський благословив Twitter
Папа Римський благословив Twitter

Цікаво, якби Бенедикт XVI систематично поповнював новими записами свій мікроблог, чи було б у нього стільки ж читачів, скільки у Джастіна Бібера та Леді Гаги, чемпіонів у цій сфері?

Джерело: http://spletnik.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.