У Голландії з'явився готель для організації розлучень Автор: lesya · Опубліковано: 07.07.2011 08:59 · Розділ: Цікаві факти

Один із голандських готелів, названий на честь популярної пісні Елвіса Преслі Heartbreak Hotel, пропонує досить-таки незвичайні послуги своїм постояльцям: гостями готелю стають подружні пари, які готуються до розлучення. Подружжя, яке бажає розлучитися, отримує в цьому готелі окремі кімнати, а персонал готелю, серед якого адвокати, нотаріуси та дитячі психологи, завершить процедуру розірвання шлюбу протягом 48 годин.

За словами творця цього незвичайного готелю, головною ідеєю проекту є забезпечення партнерам, які бажають розлучитися, максимально комфортних умов для приємнішого та безболісного розлучення. Адже сам факт розпаду шлюбу вже по суті своїй є сильним стресом для обох сторін подружжя, тому необхідно максимально знизити шкідливий вплив на психіку, якого завдає ця процедура обом.

В готелі, названому на честь пісні Елвіса Преслі, пропонують розлучитися (фото взято з сайту mpancier.blogspot.com)
В готелі, названому на честь пісні Елвіса Преслі, пропонують розлучитися (фото взято з сайту mpancier.blogspot.com)

За два дні перебування у готелі доведеться сплатити близько 2500 євро. Ця сума включає вартість окремих номерів для чоловіка та дружини, послуг адвокатів і нотаріусів, а також дитячого психолога на випадок, якщо у подружжя є діти.

Ще однією незвичайною особливістю Heartbreak Hotel є відсутність постійної адреси. Його засновник Джим Халфенс співпрацює з уже існуючими готелями Нідерландів та низкою готелів, розташованих у Брюсселі.

Дждерело: http://www.km.ru


Інші новини розділу