Модифікований Ford GT потрапив до Книги рекордів Гіннесса Автор: lesya · Опубліковано: 07.07.2011 08:52 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно модифікований Ford GT потрапив до Книги рекордів Гіннесса, досягши максимальної швидкості в 223 милі – це приблизно 358,8 км. Випробування удосконаленої моделі авто відбувалося на злітній смузі в Космічному Центрі ім. Кеннеді, розташованому у штаті Флорида, США. Власник автомобіля Джонні Бомер безмежно гордиться досягненням свого модифікованого авто. І не безпідставно, адже Ford Джонні зміг перевищити швидкість космічного корабля у момент посадки. Автомобіль Джонні не належить до гоночних авто, тому такий показник одразу ж дозволив Бомеру потрапити до книги рекордів Гіннесса.

"Я люблю цю трасу. Вона класна", - говорив водій перед початком рекордного пробігу.

Трасав Космічного Центру ім. Кеннеді завдовжки три милі була збудована спеціально для приземлення космічних кораблів, та останнім часом вона припала до душі автогонщикам, які тестують тут свої автомобілі.

На фото - модифікований Форд-рекордсмен
На фото - модифікований Форд-рекордсмен

Сам Бомер здивований тим, що в такий спекотний день вдалося встановити рекорд, адже, як укажуть автогонщики, "чим гарячіша траса, тим повільніше авто".

"Я був шалено щасливий, що автомобіль так добре пішов", - твердить Бомер.

До речі, дирекція Космічного Центру також пишається тим, що певною мірою взяла участь у встановленні нового світового рекорду, надавши для цього свою Hi-Tech-посадкову смугу.

Джерело: infuture.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.