В США із зайвою рослинністю боротимуться ... кози Автор: Вікторія · Опубліковано: 01.06.2009 12:57 · Розділ: Суспільство

Влада американського штату Меріленд для догляду за місцевими парками та газонами, вирішила використовувати кіз замість газонокосарок. Науковцями було підраховано, що використання тварин обходиться дешевше, ніж стрижка трави механічними засобами, крім того такий захід дозволить виключити загибель рідкісних видів тварин.

Управління автомобільних доріг Меріленду вже користується послугами сорока особин в рамках розпочатого адміністрацією екологічного проекту. Зараз програма використання кіз проходить випробування, за підсумками якого буде вирішено, чи направляти тварин на інші ділянки землі вздовж мерілендського шосе.

Причин для використання кіз в Меріленді декілька. По-перше, воно пов'язане з курсом на зменшення викиду парникових газів, який проголосив губернатор, Мартін Омеллі. По-друге, кози не заважатимуть життю болотяних черепах Мюленбурга (Glyptemys muhlenbergii): саме через цих невеликих рептилій використовують не корів, а кіз: велика худоба неминуче розтиснула б черепах.

В інших штатах, поки що, кози задіяні тільки на місцевому рівні. А влада Хемпстеда (Нью-Йорк) придбала п'ять тварин для догляду за місцевим парком. Із значно більшим розмахом використовують кіз у Вейле (Колорадо): там в житлових районах з бур'янами борються п'ятсот тварин. Застосовується екологічний метод боротьби із зайвою рослинністю і в найбільшому місті Колорадо - Денвері.

Джерело tv.ukr.net


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.