Раскручиваете сайт? Осторожно, можно нажить поискового врага Автор: kseniya_www · Опубліковано: 06.07.2011 19:13 · Розділ: Нові технології

Каждый вебмастер знает, что сегодня для того, чтобы сайт стал посещаемым, кроме интересной информации и рекламы, нужно продвигать сайт в поисковых системах. Раскрутка сайтов заключается в том, что размещая на разных сайтах ссылку на собственный ресурс, он будет иметь высшие позиции в поисковой выдаче.

Информативные ресурсы имеют естественную раскрутку, поскольку их цитируют сотни и тысячи других ресурсов. Однако неинформационные сайты: интернетовские магазины, и сайты с разными услугами мало кто цитирует на других веб-ресурсах. По-этому для того, чтобы сайт продвинуть в поисковой системе, их владельцы покупают ссылки на других ресурсах.

Сегодня компания Google предупредила, что будет бороться с платными и некачественными ссылками. Много западных сайтов уже получили предупредительные сообщения от этой поисковой системы. Текст сообщения следующий: "Система обнаружила неверную или битую ссылку, ведущую обратно на сайт отправителя". Поисковик призывает вебмастеров проверить свои веб- сайты на наличие таких ссылок, внести необходимые изменения, а затем представит на рассмотрение Google".

Кроме этого поисковик продолжает наказывать за использование коммерческих ссылок в качестве раскрутки. Бороться с "раскрутчиками" google начал еще в 2007 году, сегодня политика компании по качеству выдачи более жесткая.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.