Найвитонченіший спосіб релаксації пропонують у Іспанії Автор: lesya · Опубліковано: 06.07.2011 15:43 · Розділ: Краса і здоров'я

Наприкінці минулого року в столиці Іспанії відкрився spa-центр, який пропонує досить-таки неочікувані послуги: відвідувачів косметичного салону... лоскочуть. Як не дивно, така процедура викликає у гостей закладу щирий захват, і вони охоче розплачуються за таку незвичайну процедуру. Заклад користується шаленою популярністю.

Spa-центр під назвою CosquilleArte (в перекладі на українську - "Мистецтво лоскотання") відкрито з ініціативи Ізабель Айрес - фахівця з піару, яка називає себе пристрасною любителькою лоскоту. "В дитинстві мій батько лоскотав мене, щоб я скоріше заснула, - розповідає жінка. - І одного разу я подумала: а чому б не ввести плату за цю послугу, адже ж плачу я, приміром, за масаж?".

У іспанському СПА-салоні відвідувачів лоскочуть (фото взято з сайту lomaster.com.ua)
У іспанському СПА-салоні відвідувачів лоскочуть (фото взято з сайту lomaster.com.ua)

В результаті Ізабель у співпраці з двома професійними масажистами розробила новий вид релаксації, використовуючи «витончений» лоскот. Бажаючий скористатися новим методом самовідновлення спершу потрапляє в напівтемну кімнату, переповнену ароматом пахощів та звуками заспокійливої музики. Сам сеанс включає різні види лоскоту: лоскотання пальцями, які легко ковзають по тілу, лоскотання за допомогою пір'їнки.

Процедура тривалістю 30 жвилин коштує 25 євро. А за лоскотання протягом однієї години доведеться заплатити 45 євро.

Відвідувачами Spa-центру є і чоловіки, й жінки, і підлітки, й літні люди. Відкрити схожі центри планують у Латинській Америці та Росії. На сьогоднішній день Ізабель веде переговори з адміністрацією крупної готельної мережі в Іспанії про надання подібної послуги гостям готелю безпосередньо в їхніх номерах.

Джерело: http://www.newsboy.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.