Ford Mondeo - Краса починається зсередини Автор: kseniya_www · Опубліковано: 06.07.2011 15:20 · Розділ: Авто-мото

Стильний автомобіль бізнес-класу, динамічний і спортивний новий форд мондео демонструє свій досконалий вигляд з будь-якої точки зору. І зовні, і усередині. Це - справжній шедевр технічної думки, зроблений з бездоганною акуратністю і втілений виразною мовою "кінетичного дизайну" Ford.

Надійні і економічні двигуни Форд Мондео з пониженим рівнем викидів CO2 служать ідеальним доповненням до вишуканого дизайну і інтелектуальних технологій нового представницького Ford Mondeo, забезпечуючи чудові враження від управління автомобілем.

У сучасному, вже четвертому, поколінні автомобіля ще яскравіше відчувається бізнес-клас. Він став більший за своїх попередників, відрізняється підвищеною шумо- і віброізоляцією, досконалішими системами безпеки. Остання версія Нового Ford Mondeo, представлена в 2010 році виділяється новими лініями капота, гратами радіатора зміненої форми, стильними світлодіодними вогнями, - і ще динамічнішим виглядом. Усю силу Нового Форд Мондео можна відчути, навіть просто розглядаючи його фотографії.

Який би Новий Mondeo Ви не вибрали, і Ви, і Ваші пасажири почуватимете себе в цілковитій безпеці. Відчуття захищеності створюють відмінне зчеплення з дорогою, контрольованість руху, використані в обробці салону матеріали преміум-класу, спокійна атмосфера консервативного клубу і навіть благородний звук, з яким закриваються двері комфортного салону.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.