Новий дизайн Logan Автор: kseniya_www · Опубліковано: 06.07.2011 15:12 · Розділ: Авто-мото

Тепер Logan став привабливішим. Новий передній бампер із згладженими гранями між бампером і кузовом надає передній частині автомобіля більше цілісному і гармонійному вигляду. Передні фари видозмінені, а протитуманні фари мають елегантну окантовку кольору "Антрацит". Кришка багажника виглядає динамічніше завдяки інтегрованому спойлеру. Внизу вона має, залежно від комплектації, хромовану декоративну накладку.

Надійність Рено Логан

Renault Logan - іноземний автомобіль №1 в России*. Вже 250 000 покупців зробили свій вибір на користь Renault Logan в Росії. Адже Logan прекрасно адаптований до експлуатації в найрізноманітніших і частенько екстремальних умовах - холодна зима, погані дороги, низька якість бензину. Logan має високий дорожній просвіт, а також захист двигуна і днища, які дозволяють пересуватися по усіх типах доріг, як в місті, так і за його межами. Тепер надійність Renault Logan підтверджується гарантією 3 роки або 100 000 км пробігу.

Місткість Логан

Салон Renault Logan як і раніше вражає своїм внутрішнім простором. Завдяки чималим розмірам салону, пасажири можуть подорожувати в умовах ідеального комфорту за будь-яких обставин. Величезний багажник 510 л і різні речові відділення в салоні згодяться для сімейних подорожей, спортивних заходів і поїздок на вихідні.

Комфорт Logan

Renault Logan покликаний забезпечити комфорт і легкість управління автомобілем на будь-якій дорозі. Салон Logan відрізняється привабливим внутрішнім дизайном. Нова сучасна і функціональна приладова панель, двері з ергономічними ручками і елегантними декоративними накладками - усе це надає салону сучаснішому вигляду. Особлива увага була приділена ергономічності органів управління і індикації даних. Рульова колонка, регульована по висоті, сприяє підвищенню рівня комфорту водія.

З метою поліпшення заднього огляду Новий Logan обладнаний центральним заднім підголовником особливої форми (залежно від комплектації), що повністю забирається, і збільшеними дзеркалами заднього виду.

Безпека Рено Логан

Уміння тримати дорогу, захист, надійність.Renault Logan ніколи не покладається на випадок. Сучасний і міцний, цей автомобіль створений, щоб дарувати вам максимальний спокій і упевненість, тим паче, що кузов logan - із зонами запрограмованої деформації, завжди залишатиметься на варті безпеки водія. ABS з електронним розподілом гальмівних зусиль гарантує Renault Logan оптимальну стійкість при гальмуванні і короткий гальмівний шлях.

За матеріалами сайту: http://www.major-renault.ru/


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.