Скільки коштує навчання у США? Автор: lesya · Опубліковано: 05.07.2011 15:04 · Розділ: Освіта

Найдорожчим приватним вузом США визнано Бейтс Коледж. Цей навчальний заклад розташований у штаті Мен. Вартість навчання у цьому коледжі становить 51,3 тисячі доларів за два семестри. Цей коледж гуманітарних наук опинився попереду багатьох знаменитих університетів.

Слідом за ним у списку розташувався Коннектикут Коледж, який знаходиться у Нью-Лондоні. Цей ВУЗ спеціалізується на політології та проблемах міжрасових взаємин. За рік навчання тут доведеться заплатити близько 51,115 тисяч доларів.

А всі бажаючі отримати вищу освіту в галузі міжнародних відносин чи в галузі захисту навколишнього середовища обирають Міддлберрі Коледж у штаті Вермонт, навчання в якому коштує 50,78 тисяч доларів.

Прінстонський університет опинився далеко позаду Бейтс коледжа (фото взято з сайту cikavo.com.ua)
Прінстонський університет опинився далеко позаду Бейтс коледжа (фото взято з сайту cikavo.com.ua)

За даними експертів агенства, які й склали список найдорожчих навчальних закладів США, Університети Ліги плюща (а до цього навчального об’єднання входять університет Брауна, Гарвард, Дартмутський коледж, Єльський, Корнельський, Колумбійський, Пенсільванський та Прінстонський університети) опинилися далеко позаду своїх молодших конкурентів. Вартість навчання тут значно нижча, констатують спеціалісти.

Ось, приміром, рік навчання в Колумбійському університеті у Нью-Йорку обійдеться студентові (або ж його родичам) в 41,3 тисячі доларів на рік. Втім, ця сума не включає вартість підручників та деякі інші платежі. Таким чином, ВУЗ займає лише дев'яте місце в списку найдорожчих некомерційних приватних навчальних закладів США.

Если образование в США не по карману, всегда можно найти институт дистанционного образования и получить соответствующее образование европейского уровня.

Джерело: http://e-news.com.ua

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.