Фото принцеси Діани знову на обкладинці Автор: lesya · Опубліковано: 05.07.2011 14:15 · Розділ: Події у світі

Цими днями журнал Newsweek, один із трьох найбільших журналів США, помістив на обкладинці чергового номера «фотографію» принцеси Діани Уельської. Це, власне, й не фотографія, а своєрідний монтаж – на зображенні принцеса Діана, така, якою б вона була зараз, якби трагічного 1997 не загинула в автокатастрофі. Поруч із принцесою Діаною на фотографії - Кейт Міддлтон (Kate Middleton), дружина старшого сина Діани принца Вільяма.

Автором головної статті цього номеру стала біограф принцеси Діани, головний редактор Newsweek Тіна Браун (Tina Brown). Вихід номеру приурочений до дня народження принцеси Діани, якій цієї п'ятниці виповнилося б 50.

Уявною є не лише фоторафія. Автор статті намагається відповісти на питання, яким би було життя Діани, якби вона не загинула в автокатастрофі ще 14 років тому. В журналі опублікована також уявна сторінка принцеси Діани в соціальній мережі Facebook, уявні статті, присвячені порівнянню стилів принцеси Діани та її невістки Кейт Міддлтон.

На фото - принцеса Діана поряд з Кейт Міддлтон
На фото - принцеса Діана поряд з Кейт Міддлтон

Нагадаємо, що Діана вийшла заміж за принца Уельського Чарльза (Prince Charles) 28 липня 1981 року. Майже через рік у них народився син, принц Вільям Уельський, спадкоємець британської корони. Ще через два роки з’явився на світ другий син - принц Гаррі. Однак 1996 році подружжя розлучилося, причому за леді Діаною зберігся титул принцеси Уельської. А 31 серпня 1997 принцеса Діана трагічно загинула. Похована вона в сімейному маєтку Елторп в Нортхемптонширі.

А 29 квітня цього року старший син принцеси Діани, принц Великобританії та герцог Кембріджський Вільям (Prince William of the United Kingdom, Duke of Cambridge) одружився з міс Кетрін Елізабет Міддлтон (Catherine Elizabeth Middleton). На сьогоднішній день герцогиня Кембриджська користується у Великобританії широкою популярністю.

Джерело: http://www.vokrugsveta.ru


Інші новини розділу