В Індії знайдено скарб вартістю 22 мільярди доларів Автор: lesya · Опубліковано: 05.07.2011 14:09 · Розділ: Події у світі

В індійському храмі знайдено скарб, вартість якого складає 22 мільярди доларів. За окремими даними, ця сума не є остаточною: вже найближчим часом представники влади країни повинні відкрити два останніх таємних склепи. Повідомляється, що їх було запечатано майже 150 років тому. А сам скарб, який коштує мільярди доларів та налічує силу-силенну золотих монет, коштовностей і дорогоцінних каменів, було знайдено минулого тижня в одному з індуїстських храмів Індії.

Зрозуміло, що така знахідка миттєво перетворила храм Шрі Падманамбхасвамі, збудований ще в 16-му столітті, в одну з найбагатших релігійних установ країни, в результаті чого владі довелося посилити охорону навколо храму.

Храм розташований в столиці південного штату Керала Трівандруме. На сьогоднішній день відкрито чотири склепи, два останніх планувалося відімкнути в понеділок.

Серед знайдених коштовностей особливою красою вражають статуї богів і богинь, виготовлені з чистого золота й прикрашені діамантами, рубінами, смарагдами та іншими дорогоцінними каменями, корони та намиста, подаровані храму протягом століть його існування. А золотих та срібних монет було стільки, що їх довелося зважували мішками, а не перераховувати по одній, як зазвичай буває в таких ситуаціях.

Вартість скарбу перевищить 22 млрд. доларів
Вартість скарбу перевищить 22 млрд. доларів

До моменту виявлення скарбу у храмі не було майже ніякої охорони, за винятком кількох місцевих охоронців, основним завданням яких було контролювання натовпу.

За словами глави поліції штату Керала Джейкоба Паннусі (Jacom Punnoose), найближчим часом на охорону храму відправлять додатковий наряд поліцейських. Тут також планують встановити високотехнологічну охоронну систему для захисту скарбів. Плани зі зміцнення безпеки передбачають установку цифрових електронних схем, камер спостереження та металодетекторів на вході й виході з храму.

Джерело: http://inosmi.ru


Інші новини розділу