"Страйк схрещених ніг": колумбійки за ремонт доріг Автор: lesya · Опубліковано: 04.07.2011 15:04 · Розділ: Події у світі

У невеликому колумбійському містечку Барбакоас цими днями розпочалася досить-таки дивна акція протесту: більше двох сотень представниць прекрасної статі офіційно оголосили про початок так званого "страйку схрещених ніг". Передбачається, що акція триватиме до тих пір, поки місцева влада не відремонтує дороги. Точніше, навіть не дороги, а дорогу, адже вона в місті лише одна.

Поняття "страйк схрещених ніг" має на увазі категоричну відмову жінок від інтимних стосунків з чоловіками. Жінки сподіваються, що такий гучний протест змусить чиновників, серед яких абсолютна більшість чоловіків, врешті-решт розглянути питання ремонту єдиної в Барбакоасі траси ". Ситуація з дорогою і справді жахлива: на сьогоднішній день поїздка до сусіднього міста, розташованого на відстані 50 кілометрів від Барбакоаса, вимагає більше десяти годин. І це в кращому випадку: дорога в цих місцях настільки жахлива, що автомобілі дуже часто ламаються або й застряють посеред дороги.

Мешканки колумбійського містечка відмовляють чоловікам у сексі (фото взято з сайту rbc.ua)
Мешканки колумбійського містечка відмовляють чоловікам у сексі (фото взято з сайту rbc.ua)

Представники влади вже протягом двох десятків років обіцяють полагодити дорогу, однако цих пір справа так і не зрушилася з місця. На даний час невідомо, чи матиме протест колумбійок якийсь ефект. Хоча з іншого боку, акція може привернути увагу громадськості завдяки широкому висвітленню в ЗМІ.

Джерело: http://www.pravda.ru


Інші новини розділу