Компанія Bugatti випустила автомобіль з порцеляни Автор: lesya · Опубліковано: 04.07.2011 14:19 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно французька компанія-виробник автомобілів преміум-класу Bugatti випустила спорткар, який отримав назву "Біле золото" (L'Or Blanc). Це перше у світі авто, в інтер'єрі та екстер'єрі якого використали фарфор (для тих, хто не знає: фарфор - той самий матеріал, з якого виготовляють унітази).

Світова прем'єра новинки відбулася в майстерні компанії Konigliche Porzellan-Manufaktur Berlin (KPM) в Берліні, яка нещодавно підписала договір про співпрацю з автомобілевиробником Bugatti.

Вперше в світовій автоіндустрії в дизайні авто використали фарфор
Вперше в світовій автоіндустрії в дизайні авто використали фарфор

За даними The Daily Mail, вартість розкішного "фарфорового" автомобіля Bugatti Veyron Grand Sport L'Or Blanc вражає: бажаючим отримати авто доведеться заплатити близько $ 2,3 млн. На створення суперкара його творців надихнув італійський скульптор Рембрандт Бугатті.

До речі, порівняно недавно компанія Bugatti оголосила про випуск останнього екземпляра двомісного купе Bugatti Veyron 16.4, вартість якого на сьогоднішній день складає $ 1,7 млн.

Джерело: http://www.kolesa.ru/


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.