Мешканців Канади попередили про нашестя зомбі Автор: lesya · Опубліковано: 01.07.2011 08:46 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно мешканців канадського міста Сент-Джонс - столиці канадської провінції Ньюфаундленд і Лабрадор - ошелешило нечуваною звісткою: на електронному покажчику з’явився напис, який попереджає мешканців про нашестя зомбі. Знак з тривожним повідомленням вперше помітили на узбіччі однієї з міських автотрас.

Оголошення про нашестя зомбі стало витівкою хуліганів, які переналаштували електронний покажчик з попередженням про початок дорожніх робіт. З-поміж усіх інших написів, адресованих канадським водіям, з’явилися наступні: «Навала зомбі! Біжіть! », «Готуйтеся до Страшного суду!», «Рятуйтеся!Тікайте!», а також «Правило номер 2: Мочи напевно».

Мешканців Канади попередили про нашестя зомбі
Мешканців Канади попередили про нашестя зомбі

Останнє гасло є цитатою з кінофільму «Ласкаво просимо в Зомбіленд» з Вуді Харрельсоном у головній ролі. «Мочи напевно» - одне з основних правил Коламбуса (в оригіналі воно звучить як «Rule # 2: Double tap!» - «Павило №2: Натисни двічі») - закликає боротися із зомбі за допомогою техніки подвійних пострілів (власне, ця техніка популярна серед спецназівців). Дотримання цього правила – єдиний спосіб врятуватися в Зомбіленд.

Винуватця появи страхітливих написів поки що не знайдено. На місце інциденту приїхали дорожні робітники, які вимкнули електронне табло та прибрали знак.

Джерело: http://news.rambler.ru


Інші новини розділу