В Китаї можна придбати "нове обличчя" Автор: lesya · Опубліковано: 01.07.2011 08:41 · Розділ: Розваги

Нещодавно найбільший китайський інтернет-магазин Taobao запропонував вельми цікавий товар – майстерно виконану маску, виготовлену з надтонкого медичного силікону.

До комплекту входить особливий гель, який щільно приклеює маску до обличчя, так що вона здатна передавати міміку людини. Товщина "штучної шкіри" коливається від 0,1 до 1 мм. Матеріал, з якого виготовлена новинка, імітує структуру епітелію і з відстані метра виглядає справжньою шкірою. Вартість "нового обличчя" варіює від 500 до 2 тисяч юанів (приблизно 75-300 доларів США). Можна також замовити обличчя чи бороду.

За даними журналістів, надтонкі маски виготовляються студією в Пекіні. Користуються масками, як правило, з метою розваги. Однак популярні «штучні обличчя» і серед людей з дефектами зовнішності.

За словами власника майстерні пана Сюя, його працівники, а їх всього чотири, виробляють також штучні пальці й вуха.

Маска майже не відрізнятиметься від оригіналу (фото взято з сайту ukranews.com)
Маска майже не відрізнятиметься від оригіналу (фото взято з сайту ukranews.com)

Ясна річ, пан Сюй усвідомлює, що його масками можуть скористатися злочинці - наприклад, грабіжники. Та він говорить, що не нестиме за таке відповідальності: адже нікому й у голову не прийде звинувачувати, приміром, продавця ножів у вбивствах.

Джерело: http://www.novonews


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.