AutoWed Wedding Machine зареєструє шлюб за дві хвилини Автор: lesya · Опубліковано: 30.06.2011 13:39 · Розділ: Розваги

Нещодавно працівники британської дизайн-студії ConceptShed розробили спеіальний автоматизований апарат з інтригуючою назвою AutoWed Wedding Machine. Цей апарат зможе реєструвати шлюби.

AutoWed Wedding Machine зареєструє шлюб за дві хвилини
AutoWed Wedding Machine зареєструє шлюб за дві хвилини

Автомат для одружень AutoWed працює за принципом будь-якого торгового автомату. Вартість послуг електронного священика становить 1 долар або 1 євро. Апарат грає весільний марш, пропопонуючи обрати необхідний вид послуг: вскочити у звичну «шлюбну пастку», стати найкращими друзями або ж укласти нетрадиційний шлюб. А для бажаючих розлучитися апарат пропонує і функцію розлучення.

Далі пара повинна ввести свої імена, використовуючи Qwerty-клавіатуру, підтвердити бажання «бути разом у радості та горі, хворобах та здоров'і». На цьому реєстрація шлюбу завержується.

В якості подарунка пара отримує пластмасові обручки, імпровізоване свідоцтво про шлюб та 10-ти відсоткову знижку на розлучення в цьому ж автоматі.

Розробники весільного автомату, створюючи AutoWed, поєднали елементи дизайну автомату для продажу талонів для паркування, рожевого Кадилака та католицького собору.

Поки що автоматичним реєстратором шлюбів можна скористатися лише в одному місці - музеї електротехніки в Детройті, однак незабаром планується виготовляти такі автомати на замовлення.

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.