Вчені створили пляжний рушник для меломанів Автор: lesya · Опубліковано: 30.06.2011 09:08 · Розділ: Нові технології

Новий пляжний рушник hi-Sun стане в пригоді палким прихильникам музики, які навіть на пляжі не бажають розлучатися з улюбленими композиціями. У зручний підголівник вбудовано два динаміка, до яких можна підключити iPod. Конструкція з динаміками без зайвих зусиль виймається із чохла, а рушником можна витиратися.

За словами розробників, тепер аматори пляжного відпочинку назавжди розпрощаються із заплутаними дротами від навушників, через які до повного шастя на шкірі залишаються незагорілі смуги. Динаміки, вмонтовані в рушник, працюють на літієвому акумуляторі, який можна заряджати за допомогою USB. Універсальність роз'єму дозволяє підключити до динаміків не лише iPod, але й будь-який інший MP3-програвач. Сам рушник, довжина якого сягає 180 сантиметрів, а ширина становить 80 сантиметрів, виготовлено із натуральної бавовни. Він легко скручуєься в рулон та поміщається в спеціальний рюкзак, який і є підголовником.

У зручний підголівник вбудовано два динаміки (фото взято з сайту gizmodiva.com)
У зручний підголівник вбудовано два динаміки (фото взято з сайту gizmodiva.com)

Вартість нового рушника становить 55 фунтів стерлінгів (61 євро). Купити його на сьогоднішній день можна виключно в британських магазинах або на сайті виробника. Однак вже нпйближчим часом рушник повинен з'явитися і в магазинах при великих європейських аеропортах.

Джерело: http://www.newsboy.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.