Нечищені зуби роблять чоловіків імпотентами Автор: lesya · Опубліковано: 29.06.2011 08:25 · Розділ: Цікаві факти

Вчені з Медичного коледжу Лючжоу (Південний Китай) в результаті досліджень дійшли висновку, що стан зубів може впливати на чоловічу потенцію. Після тривалого вивчення поведінки щурів китайські вчені з'ясували, що у гризунів, які хворіють періодонтитом, часто виникають проблеми з ерекцією.

Періодонтит – запалення ясен, – осбливо часто уражає людей,які не доглядають за своїми зубами. MyHealthNewsDaily наголошує, що згідно з деякими даними чоловіки, які страждають періодонтитом, часто стикаються з труднощами в сексуальному житті.

Проблеми в ліжку? - Зверніться до стоматолога
Проблеми в ліжку? - Зверніться до стоматолога

Однак доктор Ендрю Крамер з Медичного центру Мерілендського університету (США) піддає сумніву твердження, що "стан ясен якимось чином пов'язаний зі станом пеніса", зазначаючи, що йому не відомі "раціональні докази" даного факту.

Незалежний експерт, професор Девід Мелдрам з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі нагадує, що періодонтит викликає сильне запалення, а запальні процеси як такі можуть впливати на ерекцію.

Усі фахівці одностайні в тому, що необхідно провести додаткові дослідження для підтвердження або заперечення зв'язку нечищених зубів із сексуальною дисфункцією у чоловіків.

Джерело: http://www.newsru.co.il


Інші новини розділу