Єгипетська армія відмовилася від перевірки жінок на невинність Автор: lesya · Опубліковано: 29.06.2011 08:17 · Розділ: Події у світі

За даними правозахисної організації Amnesty International, цими днями глава військової розвідки Єгипту генерал-майор Абдель Фатах ас-Сісі пообіцяв, що військові більше не здійснюватимуть примусову перевірку на невинність жінок, заарештованих під час єгипетської революції.

Як інформує Amnesty International, таку принизливу перевірку проводили серед жінок-ув'язнених в березні цього року з метою збереження військових від можливих звинувачень у згвалтуваннях.

Увязнених жінок більше не перевірятимуть на невинність (фото взято з сайту joker.port38.ru)
Увязнених жінок більше не перевірятимуть на невинність (фото взято з сайту joker.port38.ru)

Нагадаємо, що військові правителі Єгипту нещодавно зізналися у проведенні так званої перевірки на невинність жінок-активісток, які брали участь у повстанні проти режиму Хосні Мубарака.

Генерал-майор Абдель Фатах ас-Сісі, член Військової ради - головного правлячого органу Єгипту з часу повалення режиму президента Мубарака, затвердив проведення гінекологічних перевірок з метою захисту армії від звинувачень у згвалтуваннях.

Джерело: http://www.mignews.com/


Інші новини розділу