Скромна мешканка Японії долає комплекси, фотографуючись оголеною Автор: lesya · Опубліковано: 29.06.2011 08:47 · Розділ: Цікаві факти

З метою подолання власних комплексів, молода мешканка Японії фотографується оголеною в найнесподіваніших місцях. В інтерв'ю журналістам Миру Кім розповіла про своє захоплення.

Колишня студентка медичного університету Нью-Йорка Миру Кім - насправді дуже скромна і сором'язлива дівчина. Однак своїми власними фотографіями в оголеному вигляді в найнезвичайніших місцях, серед яких і покинуті фабрики, і тунелі та мости, вона зуміла завоювати репутацію однієї з найнеординарніших та найрозкутіших моделей.

- Моя робота допомагає мені позбутися страхів, які переслідували мене з раннього дитинства: страху темряви, страх самотності та паніки, яка нападає, коли опиняєшся в покинутих місцях. Я росла дуже закомплексованим дитиною, - говорить Миру.

Вперше дівчина роздяглася для камери у 2004 – це допомогло їй вирішити цілу низку внутрішніх проблем.

- Тепер я звикла до зйомок і перестала нервувати через якісь дрібниці. Раніше ж мене переслідував страх – так, приміром, виступаючи на конференції 2004 року, мене трясло настільки сильно, що навіть довелося приклеїти себе скотчем до стільця, щоб ніхто не помітив, як тремтять мої руки, - розповіла Кім.

Дівчина фотографується на звалищах та мостах, і завжди - оголеною
Дівчина фотографується на звалищах та мостах, і завжди - оголеною

А тепер Миру й зовсім не боїться небезпечних фотосесій. Вона твердить, що з невпевненого в собі підлітка перетворилася в розкуту дівчину та не має наміру зупинятися на досягнутому. - Коли я залишаюся без одягу серед міських руїн на самоті з собою, я раптом розумію, що ворожий простір навколо мене стає дуже затишним і приємним. Я відчуваю, що мені абсолютно нічого не загрожує, - розповідає Миру.

Ясна річ, що суворі критики вже встигли засудити «позбавлені смаку» та «збочені» знімки дівчини, що, однак, Миру й зовсім не турбує. - Я продовжуватиму робити те, що мені подобається, і неважливо, чи підтримають мене, чи ні, - твердить новоспечена сміливиця.

Джерело: http://www.lifenews.ru


Інші новини розділу