Гаряча вода рятує від самотності Автор: lesya · Опубліковано: 28.06.2011 17:23 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно група вчених Єльського університету, США, зробили вельми цікаве відкриття: в ході проведеного ними дослідження виявилося, що гаряча вода знімає відчуття ізольованості та може «замінити» собою компанію.

Висновки вчених ґрунтуються на результатах вивчення поведінки та проведення опитування 400 віком від 18 до 65 років. Учасники експерименту зобов’язувалися вести щоденник, куди записували інформацію про прийом ванни. Також вони повинні були фіксувати власний психічний стан до та після занурення в гарячу воду.

Гаряча вода рятує від самотності
Гаряча вода рятує від самотності

За твердженням експертів, результати проведеного дослідження доводять, що у повсякденному житті соціальне та фізичне тепло якоюсь мірою взаємозамінні. І чим самотнішою почувається людина, тим активніше вона намагається замінити відсутність соціального тепла фізичним теплом, відзначають вчені.

До речі, такий зв'язок встановлюється в нашому мозку ще з дитинства. Саме тому, вважають учені, люди дуже часто вживають зігріваючі напої, потребуючи розради.

Джерело: http://www.km.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.