Балачки рятують жінок від депресії Автор: lesya · Опубліковано: 28.06.2011 16:24 · Розділ: Краса і здоров'я

За результатами дослідження, проведеного нещодавно фахівцями, жінкам, які пережили інсульт, для уникнення стресових ситуацій необхідно багато розмовляти та брати участь в обговоренні різного роду проблем. За словами вчених, жінки, які отримали допомогу психолога після перенесення інсульту, набагато швидше приходять до норми та повертаються до колишнього життя. Однак ті жінки, які отримали стандартну терапію після інсульту, дуже часто зазнають стресу та потребують багато часу для відновлення після пережитої хвороби.

Жінки полюбляють базікати - це рятує їх від депресії (фото взято з сайту discreet.com.ua)
Жінки полюбляють базікати - це рятує їх від депресії (фото взято з сайту discreet.com.ua)

Отож фахівці розробили спеціальний метод, який було названо мотиваційним інтерв’юванням. Передбачається, що цей метод використовуватиметься для реабілітації жінок, у яких спостерігаються різні проблеми зі здоров'ям. Цей метод допомагає представницям прекрасної статі позбутися відчуття очікування нібито неминучих життєвих страждань через перенесену хворобу.

Джерело: http://hot-info.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.