Пристрій PossessedHand змусить Ваші руки "жити своїм життям" Автор: lesya · Опубліковано: 28.06.2011 16:03 · Розділ: Нові технології

Ви все життя мріяли навчитися грати на скрипці чи гітарі, однак вам ніколи не вистачало терпіння? Вам в пригоді стане ремінь під назвою PossessedHand. Новостворений пристрій кріпиться на зап'ясті та керує вашими пальцями за допомогою електричних імпульсів. Таким чином, ваші пальці рухаються самостійно, без участі головного мозку.

Пристрій під назвою PossessedHand, розроблений групою вчених Токійського університету у співпраці зі спеціалістами компанії Sony, складається з двох пов'язок, які закріплюються на зап'ястях людини. Ці пов’язки мають спеціальні електроди, з'єднані з блоком управління та комп'ютером. Слабких електричних імпульсів, які передаються в руку через електроди, вистачає для стимулювання скорочення певних м'язів чи груп м'язів. Взагалі-то, це ж саме робить і нервова система, передаючи імпульси головного мозку людини.

Браслет з електродами передаватиме імпульси
Браслет з електродами передаватиме імпульси

Спершу пристрій PossessedHand створювався з метою надання допомоги тим людям, які освоюють гру на різних музичних інструментах. Однак згодом виявилося, що таку технологію можна використовувати і в інших галузях. Ось, приміром, пристрій можна використовувати для відновлення функціонування кінцівок людей, які перенесли травми чи стали жертвами інсульту тощо.

Джерело: www.dailytechinfo.or


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.