Сайт, присвячений Гаррі Поттеру, продаватиме електронні книги про чарівника Автор: lesya · Опубліковано: 27.06.2011 14:31 · Розділ: Цікаві факти

За даними Associated Press, вже найближчим часом книги про Гаррі Поттера продаватимуться в електронному вигляді. Цікавим є той факт, що придбати книгу про чарівника можна буде виключно через новий інтернет-портал Pottermore, присвячений знаменитому серіалу.

На сайті продаватимуться як аудіокниги, так і електронні видання різними мовами. Скільки ж коштуватиме екземпляр, поки що невідомо. Продаючи книги безпосередньо шанувальникам, Роулінг обмине такі ресурси, як, приміром Amazon. Водночас повідомляється, що електронні книги будуть сумісні з такими популярними пристроями, як Kindle від Amazon, Reader від Sony та iPad від Apple.

Окрім магазину сайт Pottermore включатиме елементи рольової гри, електронну енциклопедію і подобу соціальної мережі. На сайті, запуск якого запланований на жовтень цього року, буде опубліковано нову інформацію про книги, персонажі та всесвіт Гаррі Поттера. Детально розписана інформація, без сумніву, порадує шанувальників серії.

Книги про Гаррі Поттера стали шалено популярними
Книги про Гаррі Поттера стали шалено популярними

А за словами редактора лондонського журналу The Booksell er Філа Джонса, така відмова від послуг продавців може бути доволі ризикованою, проте Роулінг може собі дозволити зробити цей крок. «Тільки Роулінг могла зробити це. Я не думаю, що хтось інший зміг би запустити веб-сайт для продажу електронних книг фанатам», - говорить Джонс.

У даній ситуації книгарні виявилися відрізаними від електронного майбутнього успішної серії книг про Гаррі Поттера, хоча видавці й сподіваються, що електронні варіанти сприятимуть зростанню продажів паперових примірників.

Джерело: http://www.vokrugsveta.ru


Інші новини розділу