Найдорожче місце для паркування здали в оренду у Великобританії Автор: lesya · Опубліковано: 27.06.2011 20:09 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно одне з британсьих агентств нерухомості здало в оренду паркувальне місце, вартість якого складає близько 320 тисяч доларів. Британські ЗМІ повідомляють, що угоду уклали на найпрестижнішому районі західного Лондону – Найтсбриджі. Загальна площа території паркувального місця складає 26 квадратних метрів, а розташоване воно в підземному гаражі. Відомо також, що гараж має окремий виїзд та в'їзд і охороняється цілодобово. На цьому все - більше гараж нічим не обладнаний і не має ніяких зручностей.

Місце здали в оренду на цілих 99 років. Таємничий покупець заплатив 200 тисяч фунтів стерлінгів, це в перерахунку на долари США становитиме 320 тисяч. Таким чином, це орендоване місце можна вважати найдорожчим місцем для паркування авто. До того ж покупцеві доведеться сплачувати 700 фунтів стерлінгів (1120 доларів) на рік за сервіс.

Припаркувати авто можна за 320 000 доларів (фото взято з сайтуinterfax.by)
Припаркувати авто можна за 320 000 доларів (фото взято з сайтуinterfax.by)

Однак за словами представників агентства, насправді покупцеві дуже пощастило: площа паркувального місця дозволяє ставити одразу декілька автомобілів. Вартість однієї години паркування в цьому місці становить 33 центи. І якщо помножити цю суму на 99 років, то кінцева сума виходить набагато більшою - 286 000 фунтів стерлінгів. А якщо цю суму ще помножити на кількість авто, які помістяться на 26 квадратних метрах, то вигідність покупки стає очевидною.

Джерело: http://www.newsland.ru/


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.