Джордж "Геохот" Хотц став співробітником Facebook Автор: lesya · Опубліковано: 27.06.2011 19:41 · Розділ: Цікаві факти

Американський хакер Джордж "Геохот" Хотц, якому вдалося зламати операційну систему смартфону iPhone 4 та систему захисту ігрової приставки Sony PlayStation 3, цими днями став співробітником найбільшої соціальної мережі Facebook. Таку інформацію розповсюдила низка інтернет-ресурсів. Опосередковано підтвердив її і сам Хотц на власній сторінці на Facebook.

Так, 22 червня на своїй сторінці знаменитий хакер написав наступне: "Facebook - справді приголомшливе місце роботи... перший хакерський марафон завершено" ("Facebook is really an amazing place to work... first hackathon over"). Детальнішої інформації чи яких-небудь офіційних підтверджень факту працевлаштування Хотца у Facebook на даний час нема.

За окремими даними, цілком ймовірно, що Хотца запросили працювати в компанії Марка Цукерберга для розробки спеціального додатку для роботи у Facebook для операційної системи iOS. Нагадаємо, що під керуванням цієї системи випускаються такі пристрої компанії Apple як iPhone, iPod та iPad. Зауважимо, що знаменитий сервіс мікроблогів Twitter, конкурент Facebook за популярністю, вже має власний додаток для iOS.

Молодий хакер оголосив про завершенняпершого
Молодий хакер оголосив про завершенняпершого

Як уже зазначалося вище, Хотц здобув популярність завдяки скандалу, який розгорівся навколо злому PlayStation 3. Компанія Sony навіть подала на хакера до суду, однак конфлікт врегулювали за домовленістю сторін. Та незважаючи на це, Хотц закликає світову інтернет-громадськість та хакерські співтовариства бойкотувати продукцію міжнародного гіганта. Послідувати заклику Хотца вирішили члени хакерського угруповання Lulz Security, яким на початку червня цього року вдалося зламати низку сайтів компанії.

Окрім злому iOS і PlayStation 3, 21-річний Хотц прославився своєю участю в серйозних наукових заходах. Так, приміром, у 2005 та 2007 роках юнак ставав фіналістом міжнародної наукової та інженерної конференції Intel з проектами в галузі сканування головного мозку та побудови голографічного тривимірного зображення.

Джерело: http://news.vnutri.info


Інші новини розділу