Молоко та апельсини допоможуть зняти стрес Автор: Вікторія · Опубліковано: 02.06.2009 13:08 · Розділ: Краса і здоров'я

Для покращення загального самопочуття вкрай важливо вміти розслаблятися, адже результати численних досліджень вказують на те, що люди, які живуть в стані постійного стресу, хворіють частіше.

Американські вчені вважають, що кращий спосіб боротися із стресом на роботі (а основна кількість стресових ситуацій виникає саме в офісі) - вимкнути на якийсь час комп'ютер і пройтися.

Боротися з надлишком негативу допоможуть також спеціальні продукти, які слід включити в свій щоденний раціон. Наприклад, тарілка теплої вівсяної каші сприяє виробленню серотоніну, який заспокійливо впливає на організм, а продукти, багаті жирними кислотами омега-3, утримують гормони стресу - адреналін і кортізол - в нормі.

Крім того, апельсини, багаті вітаміном С, укріплюють імунну систему і знімають напруженість, а стакан теплого знежиреного молока перед сном розвіє тривогу й негативні емоції.

Джерело podrobnosti.ua


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.