Дієти викликають целюліт Автор: lesya · Опубліковано: 24.06.2011 20:31 · Розділ: Краса і здоров'я

Сучасні дієтологи впевнені, що целюліт, з яким стикаються практично всі жінки, можна попередити, якщо щоденний раціон харчування міститиме достатню кількість білків. І дуже часто буває так, що виникнення «апельсинової шкірки» зумовлене дотриманням дієт, які, здавалося б, і покликані лікувати це захворювання в домашніх умовах.

Такий далеко не корисний ефект «корисних» дієт фахівці пояснюють тим, що харчові обмеження сприяють перевищенню вмісту глюкокортикоїдів у крові. А цей процес знищує білки, порушує обмін речовин та, врешті-решт, розвиває опуклість і дряхлість шкіри.

Нестача білків викликає появу целюліту (фото взято з сайту integrativtherapy.com.ua)
Нестача білків викликає появу целюліту (фото взято з сайту integrativtherapy.com.ua)

Зрозуміло, що виникнення целюліту зумовлене й низкою інших чинників, таких як, приміром, відсутність певного фізичного навантаження чи шкідливі звички. Саме тому боротися з цим захворюванням потрібно комплексно, поєднуючи фізичні вправи з прийомом нормальної кількості різноманітної їжі, багатої не лише білками, а й вуглеводами.

Джерело: http://naturemed.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.