Створено презервативи для посилення ерекції Автор: lesya · Опубліковано: 24.06.2011 12:42 · Розділ: Цікаві факти

Вже найближчим часом у Європі в продаж надійдуть презервативи, які, окрім забезпечення своєї основної функції, ще й підвищують сексуальну потенцію. Новостворені контрацептиви відомої компанії Futura Medical PLC вже пройшли випробування та отримали сертифікат відповідності для продажу на території Євросоюзу.

Інноваційні презервативи продаватимуть у 29 країнах Європи. Секрет презервативів CSD500 в тому, що вони оброблені спеціальним гелем з високим вмістом нітрогліцерину. Як відомо, цей препарат розширює судини. В результаті дії нітрогліцерину покращується кровопостачання статевого органу та підсилюється ерекція.

До речі, ці контрацептиви не призначені для лікування еректильної дисфункції. Випуском «чарівних» презервативів займатиметься компанія SSL International, якій належить відомий бренд Durex.

А в листопаді минулого року у Швейцарії розгорівся скандал навколо виробництва презервативів для дітей. Випуск презервативів, призначених для використання дітьми дванадцяти-чотирнадцяти років, викликав справжню хвилю обурення навіть з боку найпрогресивніших західних батьків.

Джерело: http://www.internovosti.ru


Інші новини розділу