Американці обирають секс в автомобілях Автор: lesya · Опубліковано: 24.06.2011 12:26 · Розділ: Суспільство

В результаті проведеного нещодавно дослідження з’ясувалося, що майже половина мешканців США полюбляють займатися сексом в автомобілі. Зауважимо, що в процесі проведеного опитування спеціалісти намагалися визначити, які місця мешканці країни вважають найвідповіднішими для проведення романтичних побачень. І виявилося, що найромантичнішим місцем для інтимних зустрічей майже половини опитаних став автомобіль.

Так, 48% респондентів заявили, що зайнялися б сексом в авто. На другому місці ті, хто обожнює секс в чужому ліжку (33%), на третьому - секс у лісі (27%).

48% американців до вподоби секс в автомобілі
48% американців до вподоби секс в автомобілі

Далі у списку найсексуальніших місць для інтимних побачень розташувалися пляж або ж море (23%) та ванна (22%). А чоловіки мріють про секс в літаку (33% респондентів). До речі, таке оригінальне опитування було проведене співробітники компанії US Sex Census, яка займається виробництвом презервативів.

У даному контексті зауважимо, що порівняно недавно у США було складено рейтинг автомобілів, у яких найзручніше займатися сексом. На першому місці опинився мікроавтобус VW Multivan, на другому - кросовер Nissan Murano 2008 року, а замикав трійку лідерів Toyota Land Cruiser 200.

Джерело: http://www.aif.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.