Вчені пояснили існування янголів-охоронців Автор: lesya · Опубліковано: 24.06.2011 10:01 · Розділ: Наука

Як виявилося, в усіх катастрофах, що трапляються у світі, знаходяться люди, які уникли біди. Так сталося і з Ту-134, який розбився під Петрозаводськом. Цим рейсом повинні були летіти у відпустку провідні програмісти великої місцевої компанії. Однак подорож довелося відкласти через нестикування рейсів.

Кандидат механіко-математичних наук, провідний спеціаліст групи дослідників аномальних явищ Валерій Ісаков у своєму інтерв’ю зауважує, що існує статистична аномалія, яку можна розглядати в різних аспектах, в тому числі, з точки зору релігії.

Так, ще у 1958 році американський соціолог Джеймс Стаунтон вивчив більше 200 залізничних аварій за попередні 30 років. В результаті дослідження виявилося, що поїзди, які потрапляли в аварію, були заповнені приблизно на 61% від максимального числа пасажирів, а в поїздах, які щасливо добиралися до пункту призначення перебувало не менше 76%. Різниця в 15% зароджує віру в існування вищих сил.

Вчені доводять факт існування ангелів-охоронців (фото з сайту malecha.org.ua)
Вчені доводять факт існування ангелів-охоронців (фото з сайту malecha.org.ua)

А знаменитого американського письменника-містика Стівена Кінга зацікавили авіакатастрофи. Після однієї з авіакатастроф на маршруті Денвер - Бостон (США) Кінг, зателефонувавши в авіакомпанію, дізнався, що 16 осіб цього рейсу здали квитки, а ще троє запізнилися. За статистикою, кількість осіб, які відмовляються від подорожей, не перевищує 10, а щоб пасажири запізнювалися – то й зовсім рідкість.

Стівен Кінг запропонував майже матеріалістичне пояснення цьому явищу. Він вважає, що часом у людей прокидається "система підсвідомої сигналізації". Та, яка була добре розвинена у наших далеких предків, не дозволяючи їм потрапляти до лап шаблезубих тигрів. Залишки цієї системи іноді проявляються у вигляді інтуїції.

Джерело: http://www.newsru.com


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.