Нова пошукова система від Microsoft Автор: Lesly · Опубліковано: 29.05.2009 14:34 · Розділ: Нові технології

Найближчими днями в мережі розгорне свою діяльність нова пошукова система "Bing" (www.bing.com).

На сьогодні, мабуть, ніхто вже не уявляє свого життя без пошукових сайтів. Існуючі пошукові системи традиційно опираються на суміщення ключових слів зі словами, знайденими на веб-сайтах. Пошук за допомогою Bing базується на семантичній технології, що здатна розпізнавати не тільки ключові слова, але й зміст введеної фрази.

"Розробляючи Bing, ми намагалися зрозуміти, для яких потреб люди застосовують мережу," – повідомив Стів Балмер, президент компанії Microsoft.

Новинка значно випереджає сучасні пошукові машини, оскільки може розуміти зміст та пристосовуватись до запитів.

Розробники сподіваються, що Bing стане популярнішим від свого основного суперника, Google, який сьогодні домінує на ринку пошукових засобів, та, безперечно, замінить MSN Live search, який займає почесне третє місце після Google та Yahoo!

chinadaily.com.cn


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.