У Нідерландах з'явилися перші інтерактивні монети Автор: lesya · Опубліковано: 23.06.2011 08:58 · Розділ: Суспільство

Вчора, 22 червня, Королівський монетний двір Нідерландів випустив перші у світі «інтерактивні» монети. За інформацією сайту відомства, причиною появи нових монет став сторічний ювілей з дня заснування монетного двору. В обіг надійшли срібні монети номіналом 5 євро та золоті номіналом 10 євро.

З одного боку інтерактивної монети красується зображення королеви Нідерландів Беатрікс, а з іншого можна побачити спеціальний QR-код (Quick Response). Код являє собою чорно-білий квадрат, який можна вирахувати за допомогою камери мобільного телефону, якщо на ньому встановлена програма-розпізнавач.

На зворотньому боці монети - спеціальний код
На зворотньому боці монети - спеціальний код

Користувачі, які віднайдуть код на ювілейних монетах, переадресовуватимуться на сайт, присвячений святкуванню, де на них чекатиме якийсь сюрприз.

Джерело: http://zhelezyaka.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.