Яким буде iPhone 5 Автор: lesya · Опубліковано: 23.06.2011 07:52 · Розділ: Мобільний зв’язок

Останнім часом у Мережі розповсюдилися суперечливі чутки, пов’язані з виходом у світ наступного iPhone. За одними даними, пристрій трохи відрізнятиметься від свого попередника iPhone 4 та буде обладнаний 8-Мп камерою і двоядерним процесором A5, інші ж твердять, що Apple планує випустити iPhone 5 у новому корпусі та з великим дисплеєм.

Інформація про так званий iPhone 4S (iPhone 4 зі швидким процесором) пролунала з уст розробників, яким Apple надала двоядерні прототипи для створення якісного ігрового контенту. Однак реальний iPhone 5 їм не давали.

iPhone п'ятого покоління з iOS матиме каплевидний корпус. З-поміж основних характеристик пристрою - 8-Мп камера, процесор A5, 3,7-4 та дисплей «від бортика до бортика».

Компанія покаже iPhone 5 громадськості на початку або в середині серпня, а продажі розпочнуться наприкінці серпня або ж напочатку вересня.

За даними BGR, компанія і справді відправила дослідні зразки iPhone 4S деяким розробникам, надаючи їм можливість вивчити нові властивості мобільника для використання у своїх додатках. Такі повідомлення з’являлися й раніше. Ну а iPhone 5 стане остаточною ринковою версію, яка з'явиться до серпня, відзначає Gadgets.ru.

Новий пристрій працюватиме на операційній системі IOS 5 під кодовою назвою Telluride. Його розробники удосконалили такі функції, як обмін повідомленнями та фотографіями. Новий iPhone зовні нагадувати iPhone 4. Однак Наталі Керріс, прес-секретар Apple в Каліфорнії відмовилася коментувати опубліковану в Інтернеті інформацію.

iPhone 5 матиме великий дисплей
iPhone 5 матиме великий дисплей

Відомо також, що на даний час Apple активно займається створенням бюджетнішої версії iPhone, спрямованої на залучення клієнтів в країнах, що розвиваються. Передбачається, що новий пристрій буде оснащений такими ж чіпами та дисплеями, як і iPhone 4.

І ще одне: інфрачервоні промені в приміщенні (кінотеатрі чи концертному залі) зможуть відключати камеру iPhone, запобігаючи небажаній зйомці відео.

Apple подала заявку на патент, згідно з яким пристрій реагуватиме на спеціальне випромінювання, відключаючи камеру. Однак sms та дзвінки будуть доступними та відключити їх не вийде.

Окрім того, інженери компанії проводять випробування нової версії iPad, яка відрізнятиметься від попередньої екраном вищого рішення (приблизно на 30%), аналогічним тому, який встановлений в iPhone 4.

Джерело: www.topnews.ru

Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.