Вся правда про сексуальне здоров'я Автор: lesya · Опубліковано: 23.06.2011 08:06 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно група медиків вирішила скласти список найпоширеніших міфів, пов’язаних із сексуальним здоров'ям. Міф перший: ризик зараження захворюваннями, які передаються статевим шляхом (ЗПСШ), низький до неможливості, якщо до цього часу партнер не мав сексуального досвіду. Медики попереджають: ви не можете бути стовідсотково впевнені в недосвідченості свого партнера. Зрештою, багато молодих людей не вважають оральний чи анальний секс повноцінним статевим актом. Отож ризик заразитися від «невинного» партнера досить високий.

Другий міф: я здоровий, оскільки здані мною аналізи нічого не виявили. Однак насправді існує велика кількість ЗПСШ, які не так легко виявити. І той, хто вважає, ніби протестувався на всі хвороби одночасно, просто-на-просто себе обманює.

Міф номер три: під час місячних можна займатися сексом без будь-яких контрацептивів. Дійсно, в такі моменти ймовірність вагітності значно знижується. Однак якщо цикл менструації збігається з початком фази овуляції, то вагітність не виключена. Тому необхідно бути особливо обережними, якщо статевий акт відбувається наприкінці місячних, адже сперматозоїди зберігають життєздатність протягом 72 годин.

А Ви можете довіряти своєму партнерові?
А Ви можете довіряти своєму партнерові?

Міф четвертий: багато хто вважає, ніби в разі наявності у партнера хворіб, вони про це одразу ж дізнаються. Однак, багато ЗПСШ протікають без симптомів.

Джерело: http://medkarta.com


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.