Формула заварювання чаю по-британськи Автор: lesya · Опубліковано: 23.06.2011 08:46 · Розділ: Цікаві факти

Ні в кого не викличе сумнівів твердження, що мешканці Великобританії, разом із китайцями, є найкращими "чаєварами" світу. І хоча в нас на Україні чай теж доволі популярний, цей запашний напій дедалі частіше норовлять замінити на всілякі сурогати типу кока-коли.

Однак повернімося до Британії. Зваживши на те, що у нашому світі все змінюється, і чай тут не виняток, британські експерти вирішили провести глибокі наукові дослідження з метою визначення оптимальної формули заварювання чаю.

І їм вдалося!

Ось вона, формула правильного чаю: ПЧ + (H2O при 100 градусах Цельсія) + 2 хвилини ЧЗ + М (10 мл) + 6 хвилин ЧО = НЧ (при ОТ 60 градусів Цельсія). Ця на перший погляд досить-таки складна формула, насправді не має нічого незрозумілого: ПЧ - це пакетик чаю, який заварюється окропом при температурі 100 градусів Цельсія. ЧЗ – це час заварюванн. У даному випадку - 2 хвилини. М - порція молока (10 мл), яке слід додати до завареного чаю. ЧО – це час очікування повної готовності чаю – у даному випадку - 6 хвилин. НЧ - найкращий чай, ОТ - оптимальна температура споживання чаю, встановлена британськими експертами на рівні 60 градусах Цельсія.

Чай слід вживати при температурі 60 градусів за Цельсієм (фото взято з сайту liveinternet.ru)
Чай слід вживати при температурі 60 градусів за Цельсієм (фото взято з сайту liveinternet.ru)

І все – чай готовий!

На дослідження вчені з університету Northumbria витратили цілих 180 годин свого часу, вперто та невпинно тестуючи та випробовуючи різні способи заварювання чаю.

Загалом в проесі випробування піддослідні волонтери випили 285 чашок чаю.

Розробивши, нарешті, наведену вище універсальну формулу приготування "найкращого чаю", автори проекту, ініційованого однією британською компанією-виробником молочної продукції, дали ще декілька порад:

Після заварювання та 6-хвилинного очікування приготований чай необхідно негайно випити. Інакше, рівно через сімнадцять з половиною хвилин температура споживання мине свій оптимальний рівень, опустившись нижче 45 градусів за Цельсієм.

А молоко, за твердженням учених, допоможе збалансувати терпкість напою, надавши йому вишуканого, м'якого, спокійного смаку.

Якщо ж Ви полюбляєте чорний чай без молока, то додайте ще 2 хвилини очікування для одержання оптимальної температури 60 градусів.

До речі, за статистикою, мешканці Британських островів щодня вживають до 165 млн чашок чаю.

Джерело: http://www.point.ru


Інші новини розділу