Таксі для жінок Автор: lesya · Опубліковано: 23.06.2011 07:35 · Розділ: Цікаві факти

За даними офіційних джерел, вже найближчим часом мешканцям Дубаї стане доступна нова послуга "Ladies & Families Taxi Service", що в перекладі на українську означає "Таксі для жінок та сімей". Працівниками нової служби ставатимуть виключно жінки-водії.

Передбачається, що всього для нового виду обслуговування на роботу приймуть 65 жінок-водіїв. Для них виділять 24 авто. Спеціальне обслуговування надаватиметься з 6.00 ранку до 2.00 ночі.

На роботу прийматимуть виключно жінок (фото взято з сайту emirates247.com)
На роботу прийматимуть виключно жінок (фото взято з сайту emirates247.com)

Для найму нового персоналу планується провести 21-23 червня спеціальну виставку для жінок. В рамках цієї виставки всі бажаючі зможуть отримати необхідну інформацію стосовно пропонованої роботи.

Згідно з умовами набору персоналу, потенційні кандидатки на вакансію водіїв повинні мати водійські права ОАЕ, довідку про несудимість, базові знання англійської мови, резидентну або ж гостьову візу з терміном дії більше місяця та паспорт з терміном дії більше шести місяців. Рекомендований вік кандидаток - від 21 до 45 років. Перевага надаватиметься заміжнім жінкам від 35 років.

Джерело: http://www.newsboy.ru


Інші новини розділу