"ВКонтакте" переїжджає на новий домен Автор: lesya · Опубліковано: 22.06.2011 14:09 · Розділ: Нові технології

Вже найближчим часом соціальна мережа "Вконтакте" буде перенесена на інтернаціональний домен vk.com. За словами власника ресурсу Павла Дурова, логотип та бренд мережі не зазнають змін. За його словами, рішення про зміну URL викликане підвищеними технічними характеристиками нової адреси.

“Адреса vk.com удвічі коротша, краща, зручніша для набору з мобільників, легша для запам’ятовування для іноземних користувачів та, нарешті, простіша для розробки”, - говорить Дуров.

Отож незабаром всі, хто заходитиме в соціальну мережу через домен vkontakte.ru, автоматично переходитимуть на новий домен vk.com. Інформація щодо майбутнього нинішнього домену відсутня, та скоріше за все власники ресурсу залишать адресу за собою.

На думку низки спеціалістів, переїзд в нову доменну зону пов'язаний з великою кількістю претензій до соцмережі з боку правовласників, яким тепер буде набагато складніше домогтися від “ВКонтакте” видалення того чи іншого нелегального контенту.

Вконтакте переїде на новий домен (фото взято з сайту news4k.com)
Вконтакте переїде на новий домен (фото взято з сайту news4k.com)

Ще одна версія такого переїзду - претензії правоохоронних органів РФ. Однак ця версія була спростована представником ресурсу.

До речі, соцмережа "ВКонтакте" придбала доменне ім'я vk.com ще у 2009 році, а вперше така інтернет-адреса була зареєстрована у червні 1997 року.

На сьогоднішній день "ВКонтакте" вважається найбільшою соціальною мережею Росії, а кількість її аккаунтів перевищує сто мільйонів. Однак у світовій павутині безперечним лідером вважається Facebook - цією мережею одночасно користується в середньому до п'яти мільйонів користувачів. "Однокласники", як не дивно, займають лише третю сходинку - на їхньому рахунку всього 67000000 облікових записів.

Джерело: http://kp.ru/daily


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.