Перевдягнутий Санта Клаус перетворив святкування Різдвяного вечора в масове вбивство Автор: kseniya_www · Опубліковано: 26.12.2008 19:37 · Розділ: Суспільство

Святкування в родинному колі Різдвяного вечора було у розпалі, коли восьмирічна дівчинка відкрила двері Санта Клаусу. Але замість її сподівань отримати різдвяний подарунок, Санта вистрілив дитині в голову, після чого почав без розбору стріляти в решту 25 гостей. Поки гості відчайдушно намагалися врятуватись, переодягнутий Санта розлив по всій оселі легкозаймисту рідину через яку весь будинок охопило вогнем. Внаслідок зловмисних дій 8 людей загинуло та двоє дітей отримали серйозні поранення.

Такою була помста Брюса Пардо своїй колишній дружині, яка після року спільного проживання, покинула його. Масове вбивство було здійсненим в оселі її батьків, що проживали в передмісті Лос-Анжелеса.

Після скоєного, злочинець поїхав додому та вистрілив собі в голову.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.