Чого боїться Сергій Безруков? Автор: lesya · Опубліковано: 22.06.2011 13:43 · Розділ: Кіно

Нещодавно відомий російський актор Сергій Безруков розповів журналістам, чого боїться найбільше. Виявилося, що страхи знаменитості викликані боязню захворіти на рак та померти від цього страшного захворювання.

В середовищі науковців така боязнь називається канцерофобією. За словами Безрукова, саме страх захворіти онкологічними захворюваннями змусив його кинути палити, відмовитися від алкоголю, правильно харчуватися та активно займатися спортом.

“Це дуже страшна недуга. Мати моєї дружини Іри померла від раку. Ми часто їздимо в дитячі лікарні з благодійними концертами, і я бачив, як страждають діти, хворі на рак”, - розповідає Сергій.

Саша Бєлий боїться раку (фото взято з сайту ukranews.com)
Саша Бєлий боїться раку (фото взято з сайту ukranews.com)

За окремими даними, Сергія мучить страшний сон. Актор бачить уві сні власний похорон та дружину Іру у сльозах. Після кошмару артист довго приходить до тями.

Окрім того, страху додає і те, що за останній період від раку померло багато талановитих людей: Олег Янковський, Олександр Абдулов, Ганна Самохіна, Михайло Козаков та інші.

Отож Сергій упевнений, що раком може захворіти будь-хто. А особливо схильні до захворювання ті, хто палить та полюбляє спиртне. Саме тому актор і зав’язав зі шкідливими звичками. “Ви бачили на фотографіях хвору печінку або легені, коричневі від нікотину? Це ж справжнісінький жах! Неправильний спосіб життя позначається і на зовнішності. А мені, наприклад, і так доводиться перевантажуватися на роботі. А якщо ще й палити та вживати спиртне - скільки взагалі проживеш? Я думаю, недовго”, - говорить артист.

Джерело: http://kino.ukr.net


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.