Рынок мобильных аппаратов Украины Автор: kseniya_www · Опубліковано: 20.06.2011 16:21 · Розділ: Мобільний зв’язок

В целом в 2011 году наблюдается тенденция к увеличению спроса на телефоны с сенсорным дисплеем. Именно из-за этого большинство брендовых производителей мобильных телефонов расширили свои ассортиментные ряды на несколько сенсорных моделей. При чем, много моделей выпущено как в низком ценовом сегменте, так и высоком.

По итогам 2010 года в Украине больше всего покупали телефоны марки Samsung (близко 46,7% продаже мобильных аппаратов в 2010 году); телефоны Nokia занимают только второе место, их объем продаж сложил всего 26,7%. Тройку продавцов лидеров закрывают телефоны марки LG. Если рассматривать мировые тенденции, то здесь первое место по продажам принадлежит финской компании Nokia, второе - телефонам Samsung, а третье - LG.

Что касается динамики роста, то в целом объемы продажи мобильных телефонов увеличились на 109%, в то же время как продажа смартфонов и коммуникаторов только на 40%.

Украинцы уже отошли от кризиса, а по-этому в 2011 году продажа дорогих аппаратов выросла. Наибольший рост поставок отмечен в сегменте телефонов ценой в 100-200 дол. Продажа бюджетных телефонов существенно уменьшилась.

Немножко интересных фактов: по итогам третьего народного голосования "Зототой телефон-2010" где исследовались мобильные телефоны - цена, отзывы и их характеристики, лучшим бюджетным телефоном признано Philips X100.

Самым оптимальным телефоном по отношению "цены и качество" признано Sony Erisccon Vivaz. Награду за наилучший дизайн получил Sony Ericsson X1 - Mini. Понятно, что лучшим hi - tech оборудованием признано Apple iPhone4, а лучший Android -смартфон - HTC Desire.

Отмечу, что Nokia стала производителем года, а главную награду - "телефон года" получил аппарат Nokia N8.

okia N8. Данный аппарат оправдал ожидание пользователей и производителя.
okia N8. Данный аппарат оправдал ожидание пользователей и производителя.

На конец 2011 года стоит ожидать увеличения поставок мобильного оборудования в Украину. Увеличиваться будет спрос на смартфоны и коммуникаторы.

Объемов поставок докризисного периода планируется достичь в 2012 году.

Источник: база маркетинговой информации marketing.vc


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.