Чоловіки йдуть до магазинів, щоб помилуватися жінками Автор: lesya · Опубліковано: 17.06.2011 09:41 · Розділ: Суспільство

Нещодавно британські дослідники вирішили провести вельми цікавий та оригінальний експеримент: їм заманулося дізнатися, чим займаються чоловіки в магазинах. Отож в рамках дослідження вони встановили відеокамери у людних місцях, пильно стежачи за тим, на кого і як задовго дивляться відвідувачі торгових центрів.

Результати вразили навіть самих учених: виявилося, що чоловіки, які йдуть до магазину за покупками, значну кількість часу витрачають на розглядання відвідувачок торгового центру.

Виходить, що в середньому кожен чоловік витрачає щодня близько 43 хвилини на те, щоб помилуватися хоча б десятьма різними представницями прекрасної статі.

Найбільше чоловіки полюбляють спостерігати на жінками у супермаркетах, барах та, зрозуміло, у нічних клубах.

Шляхом нехитрих математичних обчислень вчені встановили, що в період від 18 до 50 років чоловіки витрачають на споглядання жінок цілий рік свого життя.

А 35% британських чоловіків зізналися, що крутять романи з жінками, які зустрічаються з ними поглядом.

В рамках дослідження вченим заманулося провести спостереження і за прекрасною половиною людства. Та виявилося, що жінки меншою мірою схильні розглядати об'єктів протилежної статі: дами витрачають на це в два рази менше часу - близько 6 місяців життя.

Чоловіки полюбляють дивитися на жінок в нічних клубах (фото взято з сайту ukrgazeta.cz)
Чоловіки полюбляють дивитися на жінок в нічних клубах (фото взято з сайту ukrgazeta.cz)

Далі вчені провели грандіозне соціологічне опитування, в якому взяли участь 3000 осіб. Результати доводять, що більшості чоловіків та жінок подобається, коли за ними спостерігають особи протилежної статі, однак чоловіки отримують від цього набагато більше задоволення. До речі, 16% дівчат не люблять пильної уваги, а 20% відчувають себе збентеженими.

Джерело: http://www.km.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.