"Лабораторія Касперського" у співпраці з Ferrari випустить нове комплексне захисне рішення Автор: lesya · Опубліковано: 17.06.2011 09:23 · Розділ: Нові технології

Незабаром на російсьому ринку з’явиться ще один продукт “Лабораторії Касперського”: компанія випустить спеціальне комплексне захисне рішення Kaspersky Internet Security, розроблене у співпраці з компанією Ferrari. Kaspersky Internet Security Special Ferrari Edition реалізовує повний набір технологій для забезпечення захисту комп'ютера від різного роду інформаційних загроз. А в якості подарунка користувачі отримуватимуть гоночний симулятор Ferrari Virtual Academy, завдяки якому кожен зможе відчути себе пілотом боліда F10 команди Scuderia Ferrari.

Програмне забезпечення передбачає цілу низку функцій, які систематично удосконалюються: саме вони й забезпечують нормальну роботу користувачів в Інтернеті. Так, спеціальний вбудований веб-фільтр вберігає користувачів від відвідування сайтів, які становлять відповідну загрозу або несуть небажану інформацію, віртуальна клавіатура забезпечує захист конфіденційної інформації у випадку використання таких послуг як, приміром, інтернет-банкінг, а модуль батьківського контролю дозволяє налаштувати доступ до комп'ютера, програм та Інтернету для кожного члена сім'ї зокрема.

Стилізований інтерфейс Kaspersky Internet Security Special Ferrari Edition поєднує корпоративні кольори обох брендів - зелений та червоний, а спеціальний гаджет робочого столу, виконаний у вигляді боліда “Формули-1” дозволяє управляти основними функціями Kaspersky Internet Security.

Інтерфейс використовує два корпоративні кольори
Інтерфейс використовує два корпоративні кольори

Активне співробітництво “Лабораторія Касперського” з компанією Ferrari розпочала ще в 2010 році: саме тоді було укладено угоду про титульне спонсорство команди Ferrari AF Corse на змаганнях Ле-Ман у Франції. Згодом, по завершенню дебюту в світі автогонок, компанії-гіганти вирішили розширити партнерство на чемпіонат “Формули-1”. Отож у листопаді минулого року “Лабораторія Касперського” стала офіційним спонсором всесвітньо відомої команди, яка виступає у цьому класі, на найближчі два роки. Гонка в Мельбурні повинна стати першим етапом чемпіонату світу “Формули-1”, на якому “Лабораторія Касперського” виступить в якості офіційного спонсора команди Scuderia Ferrari.

Джерело: http://www.ixbt.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.